آموزش تکمیل فرم درخواست پرسنال پاسپورت

فرهاد اکسچنج

در این مقاله قصد داریم نحوه پر کردن فرم پرسنال پاسپورت را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم.

ابتدا دو نسخه از فرم را از طریق لینک زیر دانلود کرده و پرینت بگیرید.

https://passport.wmtransfer.com/pdf/Application_Individual.pdf

بخش اول را می بایست با توجه به اطلاعات پاسپورت خود پر کنید. نام و نام خانوادگی خود را به طور دقیق مشابه آنچه در پاسپورت شما نوشته شده بنویسید. توجه کنید در نوشتن نام و نام خانوادگی حرف اول با حروف بزرگ نوشته شود. اگر نام و نام خانوادگی دارای پسوند یا پیشوند بوده و در پاسپورت نیز ذکر شده است حتما آن را در فرم وارد کنید. قسمت middle name  را خالی بگذارید. در قسمت id type  کلمه passport  را بنویسید.  id number در صفحه اول پاسپورت با عبارت  passport no نوشته شده است. در بخش بعدی تاریخ صدور پاسپورت و تاریخ تولد خود را مطابق آنچه در پاسپورت درج شده یادداشت کنید. دقت کنید در وارد کردن تاریخ ترتیب ماه، روز و سال را رعایت نمایید.

 

لینک های مفید:
خرید بیت کوین

 

فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج

در بخش بعدی اطلاعات خود را که شامل آدرس، کد پستی، منطقه، استان محل سکونت، شهر و استان محل سکونت، شماره موبایل و ایمیل می شود، مطابق آنچه در سایت وب مانی ثبت شده وارد نمایید.

جهت دسترسی به این اطلاعات می توانید در اپلیکیشن وب مانی به قسمت تنظیمات، حساب کاربری، CONTACT DETAILS مراجعه نمایید.

فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج

در قسمت پایانی فرم ابتدا نوع پاسپورت که پرسنال می باشد را یادداشت کنید. در نهایت با نوشتن نام کامل به صورت انگلیسی، ثبت امضا، اثر انگشت و تاریخ تکمیل فرم، درخواست خود را به اتمام برسانید.

فرهاد اکسچنج

 

لینک های مفید:
صرافی آنلاین

 

توجه: می بایست هر دو فرم دارای امضا و اثر انگشت بوده و تمامی اطلاعات وارد شده در هر دو فرم مشابه یکدیگر باشد. همچنین می بایست فرم ها فاقد هرگونه خط خوردگی و خطا باشد.

فرهاد اکسچنج نمایندگی رسمی شرکت وب مانی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *