آینده بیت کوین چگونه ارزیابی می شود؟

bitcoin

آینده بیت کوین برای خیلی از افراد مخصوصا تریدر های حرفه ای، اهمیت زیادی دارد. شاید در نگاه اول بیت کوین ارز مهمی به نظر نرسد اما این ارز دیجیتال تاثیرات مهمی را بر روی بازار می گذارد. بیت کوین را می توان به عنوان اولین ارز دیجیتال موجود در جهان علامت گذاری کرد. این واحد مالی الکترونیکی که در طی چند سال اخیر به شهرت بالایی دست یافت، همواره بر روی بازار موثر است. تا به امروز پیش بینی های زیادی در مورد آینده قیمتی بیت کوین صورت گرفته و برخی هم به واقعیت تبدیل شده اند.

برخی از کارشناسان معتقد هستند که قیمت بیت کوین در آینده کاهش پیدا می کند و برخی هم معتقد هستند که در اواخر سال 2023، بازار ارز های دیجیتال بالاخره از حالت خرسی خارج می شود. مسلما تصمیم گیری برای سرمایه گذاری بر روی بین کوین و سایر ارز های دیجیتال، می تواند روند انجام فعالیت های مختلف را تحت تاثیر خود قرار دهد. امروز ما قصد داریم تا آینده بیت کوین را به صورت دقیق بررسی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، با ما همراه شوید.

آینده بیت کوین را پیش‌بینی کنید.

پیش بینی ها چه می گویند؟

برای بررسی آینده بیت کوین، بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال مهم و کلیدی شروع کنیم: تحلیل ها چه چیزی را نشان می دهند؟ آینده ای خوب و پر سود یا آینده ای پر ضرر؟ ارز دیجیتال بیت کوین یک هدف مهم را دنبال می کند: یکپارچه سازی همه ارز های دیجیتال! محبوبیت این ارز دیجیتال و میزان سرمایه گذاری بر روی آن روز به روز در حال افزایش است. همین مسئله هم باعث شده تا کارشناسان به صورت عمومی نسبت به قیمت بیت کوین خوش بین باشند. یک سری از شرکت های مطرح در حوزه فناوری، معتقد هستند که احتمال بالا رفتن قیمت بیت کوین تا 120 هزار دلار هم وجود دارد.

اما اگر بخواهیم واقع بین باشیم، هر سال یک شرکت پیش بینی می کند که قیمت بین کوین تا 100 یا 200 هزار دلار بالا می رود. از همین رو، منطقی نیست که احتمالات خیلی عجیب را در ذهن نگه داریم و در نهایت برای سرمایه گذاری با مشکل مواجه شویم. این مسئله برای کاهش قیمت هم صادق است. شرکت هایی همچون wallet investor معتقد هستند که قیمت بیت کوین تا 9 هزار دلار هم کاهش پیدا می کند. برای اینکه بتوان به بهترین نتیجه برای بررسی آینده بیت کوین دست یافت، بهتر است که در ابتدا قیمت های خیلی عجیب و پیش بینی های غیر دور از انتظار را خط بزنیم.

آینده 69 هزار دلاری برای بیت کوین چقدر واقعی است؟

یکی از منطقی ترین پیش بینی هایی که در مورد آینده بیت کوین صورت گرفته است، بالا رفتن قیمت این ارز تا 69 هزار دلار می باشد. در حال حاضر رکورد قیمتی بیت کوین چیزی در حدود 60 هزار دلار است. زمانی که بیت کوین به این قیمت رسید، با افت شدید مواجه شد اما تحلیل ها نشان می دهند که احتمال خارج شدن بیت کوین از بازار خرسی و افزایش تعرفه آن وجود دارد. معامله گر مشهوری با نام Credible Crypto، در توییتر گفته که تا ماه اکتبر، احتمال افزایش قیمت شدید بیت کوین وجود دارد. این معامله گر اعلام کرده که احتمالا قیمت بیت کوین به چیزی در حدود 69 هزار دلار می رسد.

به خاطر داشته باشید که روش های مختلفی برای تحلیل بازار و نتیجه گیری در مورد آینده بیت کوین طراحی شده است. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، به عنوان مهم ترین روش هایی به حساب می آیند که تریدر ها آنها را مورد استفاده قرار می دهند. با اینکه در اکثر مواقع این دو روش تحلیلی به درستی قیمت را پیش بینی می کنند، گاهی اوقات احتمال خطا در آنها وجود دارد. بر اساس تحلیل های تکنیکال صورت گرفته بر روی بازار، احتمالا قیمت بیت کوین تا 60 هزار دلار بالا می رود اما باید صبر کرد و دید که وضعیت این ارز دیجیتال در چند ماه آینده به چه صورت است.

بررسی آینده قیمتی بیت کوین بر اساس تحلیل تکنیکال

بررسی آینده بیت کوین و پیش بینی دقیق قیمت، امکان پذیر نیست. شاید برخی از بازار های مالی و بورسی قابلیت پیش بینی را داشته باشند ولی، ارز های دیجیتال کاملا غیر قابل پیش بینی عمل کرده و احتمال رخ دادن هر اتفاقی در آنها وجود دارد. در حال حاضر بیت کوین نوسانات زیادی را از خود به نمایش می گذارد. آمار ها و داده ها به ما می گویند که قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در سال 2023، چیزی در حدود 34 هزار دلار خواهد بود. میانگین قیمت معاملات برابر با 35 هزار دلار پیش بینی شده و سقف قیمت این ارز دیجیتال هم برابر با 38 هزار دلار است. البته همانطور که گفته شد، این اعداد فقط حدس و گمان هستند. احتمال پیش بینی دقیق ارز های دیجیتال، یک فعالیت غیر ممکن است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *