بازار شغل ارزهای دیجیتال هر روز داغ تر می شود!

فرهاد اکسچنج

در سال 2021 ارزهای دیجیتال دنیای مالی و بازار شغل را غافلگیر کرده اند. همچنین روش های جدیدی برای پرداخت هزینه های آنلاین ارائه داده اند.

 

لینک های مفید: خرید بیت کوین

 

 

ارزهای دیجیتال برای پرداخت آنلاین در خرید کالا و خدمات یا معاملات منزل به کار می روند. حتی بسیاری از شرکت ها ارزهای دیجیتالی خود را ایجاد کرده اند. بیش از 6500 نوع مختلف ارز رمزنگاری شده وجود دارد. هرچند بیت کوین محبوب ترین و شناخته شده ترین ارز رمزنگاری شده است. بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را طوفانی در آینده می دانند. بنابراین پیش از آنکه ارزش این ارزها بالاتر برود، در بازار آن ها سرمایه گذاری می کنند.

 

لینک های مفید: صرافی آنلاین

 

 

اگر به دنبال کار در صنعت ارزهای دیجیتال هستید، باید بگوییم بسیار خوش شانس هستید. محبوبیت ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و این صنعت به دنبال استعدادهای برتر برای پر کردن نقش های حیاتی است. مشاغل موجود در صنعت ارز دیجیتال عموما به مجموعه مهارت های فنی از جمله: جاوا، پایتون، هوش مصنوعی (AI)، سرویس های وب آمازون و…. نیاز دارند. اما قسمت خوشحال کننده این است که همه مشاغل صنعت ارز دیجیتال به درک عمیقی از توسعه نرم افزار و فناوری نیاز ندارند. مهارت های آسان تر، مانند حل خلاقانه مسئله، ارتباطات موثر، تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن روحیه کارآفرینی نیز مورد نیاز است.

بازار شغل ارزهای دیجیتال هر روز داغ تر می شود!

شغل تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی

شرکت های مشغول در صنعت ارز دیجیتال همیشه به دنبال تولید کنندگان محتوای با تجربه هستند. این شرکت ها قصد دارند با تولید محتوای مناسب اطمینان حاصل کنند که مردم به فناوری بلاکچین علاقه مند هستند و مایل به استفاده و سرمایه گذاری در آن هستند. این مشاغل نیاز به تخصص در زمینه تولید محتوا معمولاً به زبان انگلیسی دارند. بنابراین اگر مهارت نویسندگی دارید و همچنین خلاق هستید به راحتی می توانید به عنوان کارشناس تولید محتوا در شرکت های بلاکچینی مشغول شوید.

شغل توسعه دهنده کسب و کار

ارزهای دیجیتال هنوز نسبتاً جدید و نوپا هستند. بنابراین شرکت های درحال ظهور در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال به توسعه دهندگانی نیاز دارند تا خدمات خود را بر اساس تقاضای بازار شکل دهند. همچنین این شرکت ها می توانند به کمک توسعه دهندگان در بسیاری از صنایع مختلف مانند مالی، بهداشت و درمان فرصت ایجاد کنند. ایجاد روابط و مشارکت بسیار مهم است و توسعه دهندگان ماهر در حوزه ارز دیجیتال می توانند بسیار تأثیرگذار باشند. این شغل معمولاً به مدرک یا رزومه نیاز دارد.

شغل توسعه دهنده نرم افزار یا مهندس یادگیری ماشین

این شغل نیاز به درک تخصصی و عمیق از فناوری و نرم افزار دارد. یک توسعه دهنده نرم افزار می تواند با تسلط بر زبان برنامه نویسی در فرآیند تولید یک نرم افزار نقش داشته باشد. مثلا تولید یک نرم افزار و رابط دیجیتال کاربر پسند برای ارتباط سرمایه گذاران با ارزهای دیجیتال. مهندس یادگیری ماشین می بایست سیستم‌ های نرم‌ افزاری مبتنی بر متدها و الگوریتم‌ های یادگیری عمیق و یادگیری ماشین را توسعه دهد. این شغل نیاز به مدرک کارشناسی ارشد دارد.

شغل مهندس امنیت

امنیت جنبه اساسی بلاکچین و ارزهای دیجیتال است. شرکت ها برای اطمینان از امنیت و محافظت از دارایی های دیجیتالی خود، پول زیادی می پردازند. این شغل شامل ایجاد سیستم های نرم افزاری بسیار ایمن و مقاوم برای محافظت از داده های شرکت و همچنین اطلاعات مشتریان است. این شغل به مدرک علوم کامپیوتر نیاز دارد.

شغل تحلیلگر مالی

تحلیل گران مالی داده های بازار ارزهای دیجیتال را مطالعه می کنند. همچنین فرصت های سرمایه گذاری و استراتژی های مالی عمومی را به سرمایه گذاران و مشتریان توصیه می کنند. این شغل مستلزم ارزیابی ریسک و آگاهی عمیق از استراتژی های مالی صحیح، مقررات و شرایط سیاسی است که می تواند بر ارزش ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. به طور معمول، شرکت های رمزنگاری می خواهند تحلیلگران مالی آن ها دارای مدرک تحصیلی در امور بازرگانی یا امور مالی باشند. بسیاری از آن ها همچنین خواستار مدرک حسابداری رسمی معتبر (CPA) یا گواهینامه تحلیلگر مالی Chartered (CFA) هستند.

سخن آخر:

[کسب درآمد و وارد شدن به صنعت شغل ارز دیجیتال چندان دشوار نیست. نیاز نیست که حتما یک مدرک تخصصی داشته باشید یا به زبان برنامه نویسی تسط داشته باشید. بگذارید با چند مثال برای شما توضیح دهیم: اگر شما یک فریلنسر هستید می توانید از کارفرمای خود درخواست کنید تا دستمزد شما را با ارز دیجیتال پرداخت کند. بازاریابی شغل دیگری است که بسیاری از شرکت های بلاکچینی به آن نیاز دارند. اگر در این زمینه مهارت دارید می توانید نوید رونق کسب و کار در حوزه ارز دیجیتال توسط یک بازاریاب خوب را به شرکت انتخابی خود بدهید. تریدر ها نیز در واقع با کسب سود در هنگام نوسانات بازار به نوعی در بازار ارز دیجیتال کسب درآمد می کنند. این ها و بسیاری دیگر از مشاغل این حوزه کلید موفقیت آینده ما هستند. بنابراین با کسب مهارت و شناخت دنیای ارز دیجیتال و بلاکچین می توانیم تضمین کنیم که در آینده قله موفقیت را فتح خواهیم کرد.]

وبلاگ ما را دنبال کنید. منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *