بیت کوین خود را نگه دارید بوگاتی بخرید!!

فرهاد اکسچنج

مدیر عامل شرکت کراکن می گوید یک بیت کوین تا سال 2022 به اندازه یک لامبورگینی ارزش دارد و تا سال 2023 به اندازه یک بوگاتی!!

جسی پاول (Jesse Powell)، مدیر عامل شرکت کراکن (یک شرکت ارز دیجیتال) با حضور در بلومبرگ، با تأکید بر خطر بی ارزش شدن ارزهای فیات مانند دلار، توضیح داد: “پیش بینی بلند مدت قیمت بیت کوین بر پایه دلار اشتباه است.” مدیرعامل شرکت کراکن در پاسخ به اینکه او چه پیش بینی ای برای قیمت بیت کوین تا پایان سال دارد، گفت: “من فکر می کنم بیت کوین تا بی نهایت رشد خواهد کرد و درک این موضوع سخت است زیرا من این پیش بینی را بر اساس دلار انجام دادم.”

بیت کوین خود را نگه دارید بوگاتی بخرید!!

پاول برای ارزیابی قیمت بیت کوین معیار های جایگزینی را ارائه می دهد. او حدس می زند که ارزش بیت کوین از قیمت فعلی آن که معادل یک خودروی تسلای مدل 3 است فراتر رود. او پیش بینی می کند: “قیمت این ارز تا سطح قیمت یک لامبورگینی تا اوایل سال 2022 و تا سطح قیمت یک بوگاتی تا پایان سال 2023 افزایش می یابد.” پاول اضافه کرد: “برای جامعه سرمایه گذاران رمز ارزها ارزیابی قیمت بیت کوین بر پایه ی این نوع دارایی ها آسان تر است. زیرا شما هرگز نمی دانید که ارزش دلار در آینده چقدر خواهد بود. از سال دیگر می تواند 10 برابر مقدار فعلی دلار آمریکا وجود داشته باشد. بنابراین واقعا سخت است برای ارزیابی قیمت بیت کوین از دلار استفاده کنیم.”

بیت کوین خود را نگه دارید بوگاتی بخرید!!

قیمت بیت کوین در سال 2019 و نیمه اول سال 2020 برابر قیمت هوندا سیویک دست دوم 2010 بود. در اواخر سال 2020 یک بیت کوین به اندازه یک هوندا سیویک کاملاً جدید ارزش داشت. تا پایان سال 2023 با یک بیت کوین بوگاتی بخرید.

 

لینک های مفید: خرید بیت کوین

 

 

وقتی از پاول در مورد اتریوم سوال شد او اظهار داشت: “تمام فعالیت های NFT واقعاً باعث افزایش استفاده از اتریوم می شود.” NFT  ها یا همان توکن های غیرقابل تعویض بلاکچین اختصاصی برای خود ندارند و منحصر به فرد و کمیاب هستند. در واقع NFT  ها دارایی های دیجیتالی هستند که مشخصات آن ها با دیگر توکن ها قابل تعویض نیست. از موارد کاربرد این توکن ها به بازی ها می توان اشاره کرد.

پاول همچنین با تاکید بر عدم اطمینان از اتمام پروژه اتریوم 2.0، خاطرنشان کرد: “قراردادهای سپرده گذاری اتریوم 2.0 در حال حاضر عرضه اتر را محدود می کند.” اتریوم 2.0 یک بروزرسانی عمده در شبکه است که به طور قابل توجهی شبکه بلاک چین اتریوم را مقیاس پذیر می کند. منظور از مقیاس پذیری رمز ارز ها، توانایی انجام تراکنش ها با سرعت بالا و هزینه تراکنش پایین است.  قبل از اتریوم 2.0، بلاکچین فقط قادر به پردازش حدود 15 معامله در ثانیه بود. بعد از اتریوم 2.0، شبکه اتریم می تواند هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش کند. پروژه  اتریم 2.0 به سرمایه گذاران اتر اجازه می دهد سود کسب کنند. پروتکل جدید به جای “اثبات کار” بر اساس اصل “اثبات سهام” ساخته شده است. این موضوع می تواند هزینه های معامله و مصرف برق را کاهش دهد.

آلت کوین های دیگر

 

لینک های مفید: صرافی آنلاین

 

در مورد آلت کوین های دیگر، پاول با اشاره به هیاهوی بازار پولکادات گفت که با توجه به مقیاس پذیری و هزینه معاملات پایین تر، بلاکچین پولکادات ممکن است اتریوم بعدی باشد. او گفت: “بسیاری از کوین های دیگر بر روی این شبکه راه اندازی شده اند و من فکر می کنم بسیاری از موارد موجود در اتریوم به پولکادات منتقل می شوند.”

وبلاگ ما را دنبال کنید. منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *