خرید بیت کوین با تتر

استیبل کوین تتر

مقدمه خرید بیت کوین با تتر 

اکثر معامله گرانِ بازار ارزهای دیجیتال، ترجیح می دهند تا معاملات خود را با رمزارزهای معتبری مانندِ بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و… انجام دهند. دلیل این امر نیز قابل پیش بینی بودنِ نوساناتِ ارزشی ارزهای دیجیتالِ فوق است. در این بین، رمزارز بیت کوین، بیشترین میزان تراکنش ها را به خود اختصاص داده است و این موضوع نیز نشان دهنده اعتماد بالای تریدر ها به این ارز دیجیتال می باشد. روش های مختلفی برای خرید بیت کوین وجود دارد اما از میان این روش ها، خرید بیت کوین با تتر، از اهمیت بالاتری برخوردار است.

در این مقاله، ابتدا علت اهمیت مسئله را توضیح خواهیم داد و سپس، روش های خرید ارز دیجیتال را بیان خواهیم کرد. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شما میتوانید قیمت لحظه‌ای تتر و قیمت بیت کوین را از سایت فرهاد اکسچنج مشاهده و مقایسه کنید.

تتر، یک استیبل کوین است و ارزش آن همواره برابر با یک دلار آمریکا می باشد.

مقایسه بیت کوین و تتر

ارز دیجیتال بیت کوین، اولین رمزارز اختراع شده در جهان می باشد. هدف از اختراع این ارز دیجیتال، غیر متمرکز کردن شبکه های مالی و بانکی بوده است. غیر متمرکز بودن بیت کوین، بدین معنا است که اطلاعات انجام دهندگان تراکنش های مالی در بلاک چین این رمزارز، کاملا رمزنگاری شده می باشد و هیچ شخصی به این اطلاعات دسترسی نخواهد داشت.

با گذشت زمان، علاوه بر انجام تراکنش های مالی ناشناس، کاربرد های دیگری نیز به بیت کوین اضافه گردید. امروزه، بسیاری از معامله گران، از نوسانات این ارز دیجیتال برای انجام معاملات بیت کوینی خود استفاده می کنند و از این طریق، به کسب درآمد بالایی نیز می رسند.

از طرفی دیگر، تتر، یک استیبل کوین می باشد که سالها پس از بیت کوین ایجاد شده است. این ارز دیجیتال، نوسانات ارزشی بسیار کمی را تجربه می کند و ارزش آن همواره برابر با یک دلار آمریکا است.

خرید بیت کوین با تتر، بهترین روشِ خرید بیت کوین است. علت این امر نیز پایدار بودن ارزش تتر یا USDT می باشد. در ادامه این مطلب، اهمیت خرید بیت کوین با تتر را بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

خرید بیت کوین با تتر، یکی از روش های مطمئن برای معامله در بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

اهمیت خرید بیت کوین با تتر 

همانگونه که در پاراگراف های قبل نیز بیان کردیم، تتر، یک استیبل کوین است. واژه Stable در انگلیسی به معنای پایدار می باشد و ارزش ارز دیجیتال تتر نیز همواره ثابت و برابر با یک دلار است. در مقابل، بیت کوین در 24 ساعت شبانه روز، نوسان های بسیاری را تجربه می کند. شما می توانید از این نوسان ها استفاده کرده و به کسب درآمد بالایی برسید اما همیشه نمی توانید دارایی خود را به صورت بیت کوین نگه دارید؛ چرا که ممکن است در یک لحظه، ارزش بیت کوین سقوط کند و شما بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید. در چنین مواردی، ارز دیجیتال تتر، یک نقطه امن برای تریدر ها به حساب می آید.

فرض کنید که شما به مدت پنج ساعت در بازار رمزارزها در حال معامله هستید. پس از پایان روز کاری، شما می توانید بیت کوین خود را به تتر تبدیل کنید و ارزش دارایی خود را ثابت نگه دارید. در نهایت، در روز کاری بعد نیز مجدد می توانید با تبدیل تتر به بیت کوین، معاملات خود را از سر بگیرید.

روش های خرید بیت کوین با تتر 

برای خرید بیت کوین با تتر در ایران، شما باید ابتدا ارز ریالِ خود را به تتر تبدیل کنید و سپس با تتر، بیت کوین بخرید. در مجموع، دو راه برای خرید بیت کوین با تتر وجود دارد. در ادامه این مطلب، هر دو روش را توضیح خواهیم داد؛

خرید مستقیم از صرافی های ارز دیجیتالِ بین المللی، خطر بلوکه شدن دارایی های شما را به همراه خواهد داشت.

1. خرید بیت کوین با تتر از طریق صرافی های ارز دیجیتال بین المللی

اولین روش خرید بیت کوین با تتر، استفاده از صرافی های بین المللی است. در این صرافی ها، شما ابتدا باید حساب کاربری بسازید و فرآیند احراز هویت خود را انجام دهید. پس از انجام فرآیند احراز هویت، حساب کاربری فعال خواهد شد و شما قابلیت واریز وجه به حساب صرافی را خواهید داشت.

شما می توانید از طریق صرافی های ایرانی، وجه ریال خود را به دلار تبدیل کنید و به حساب صرافی خارجی مورد نظر، واریز نمایید. پس از انجام مرحله فوق،  خرید بیت کوین با تتر برای شما امکان پذیر خواهد شد.

همچنین، پس از پایان هر روز کاری، شما می توانید دارایی خود را به تتر تبدیل کرده و آن را از صرافی به کیف پول الکترونیکی، انتقال دهید. این انتقال، نوعی اقدام امنیتی برای جلوگیری از بلوکه شدن دارایی شما می باشد.

نکته دیگر اینکه، بسیاری از صرافی های بین المللی، کاربران ایرانی را تحت تحریم قرار داده اند و به همین دلیل، اگر هویت ایرانی شما در این صرافی ها آشکار شود، احتمال بلوکه شدن دارایی، وجود خواهد داشت.

2. خرید بیت کوین با تتر از طریق صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

یکی دیگر از روش های خرید بیت کوین با تتر، استفاده از صرافی های ایرانی است. در این صرافی ها، خطر بلوکه شدن سرمایه وجود نخواهد داشت و شما با خیال راحت می توانید به معامله بپردازید. مراحل خرید بیت کوین با تتر در صرافی های ایرانی به صورت زیر است؛

در صرافی های ایرانی نیز همانند صرافی های بین المللی، باید ابتدا فرآیند احراز هویت خود را انجام دهید تا حساب کاربری فعال شود. پس از فعال شدن حساب کاربری، شما می توانید با کارت های بانکی خود و از طریق صرافی، ارز دیجیتال تتر را خریداری کرده و به یک کیف پول مطمئن، مانند تراست والت و یا کیف پول داخلی فرهاد اکسچنج، ارسال نمایید.

در حال حاضر، صرافی های مختلفی در ایران فعالیت می کنند اما تمامی این صرافی ها قابل اعتماد نیستند. برخی از صرافی های ایرانی، کارمزد بالایی را برای خرید تتر از شما دریافت می کنند و به همین دلیل، میزان سود شما از معاملات کاهش می یابد.

فرهاد اکسچنج قدیمیترین و معتبر‌ترین صرافی ارز دیجیتال معتبر ایرانی در زمینه خرید بیت کوین با تتر، خرید ارزهای دیجیتال در این صرافی، با کمترین کارمزد و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

سخن پایانی 

در این مقاله، توضیحاتی جامع در مورد روش های خرید بیت کوین با تتر، به شما ارائه گردید. تتر، یک استیبل کوین است و تبدیل دارایی به این رمزارز، ارزش سرمایه شما را حفظ خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *