خرید سریع تتر

25

مقدمه خرید سریع تتر

تتر، یکی از معتبرترین استیبل کوین های موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. این استیبل کوین، نقطه ای امن برای تریدر هایی می باشد که می خواهند ارزش دارایی های خود را حفظ کنند. همچنین، بسیاری از معامله گران برای ورود به بازارهای رمزارزی، از این ارز دیجیتال استفاده می نمایند. روش های مختلفی برای خرید تتر وجود دارد اما آنچه برای تریدر ها بسیار مهم می باشد، خرید سریع تتر است.

بازار رمزارزها، بازاری لحظه ای است و شما برای موفقیت در این بازار، باید سرعت و دقت بالایی داشته باشید. در این مقاله، ابتدا توضیحاتی را در مورد ارز دیجیتال تتر به شما ارائه خواهیم داد و سپس، روش های خرید سریع تتر را معرفی خواهیم کرد. اگر شما هم علاقه دارید تا اطلاعات خود را در مورد ارز دیجیتال تتر افزایش دهید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خرید تتر، سبب می شود تا ارزش دارایی شما در بازار ارز دیجیتال، حفظ شود.

ارز دیجیتال تتر چیست؟

ارز دیجیتال تتر، یک ارز پایدار یا استیبل کوین است. پایدار بودنِ این ارز دیجیتال، بدین معنی است که ارزش آن، همواره برابر با 1 دلار آمریکا می باشد. همین عامل نیز سبب شده است تا بسیاری از تریدر ها، برای حفظ ارزش دارایی، سرمایه خود را به تتر تبدیل کنند.

شرکت توسعه دهنده تتر، ادعا می کند که برای ثابت نگه داشتن ارزش ارز دیجیتال خود، به ازای هر تتر، یک دلار آمریکا را به عنوان پشتوانه ذخیره کرده است. البته این شرکت، بخشی از ارزهای دیجیتال خود را از طریق اوراق سهام نیز پشتیبانی می کند.

روش های خرید سریع تتر 

تا این قسمت از مقاله، با ارز دیجیتال تتر و کاربرد آن آشنا شدیم. در این بخش قصد داریم تا روش های خرید سریع تتر را به شما معرفی کنیم. این روش ها عبارتند از؛

1. خرید از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

راحت ترین و بدون ریسک ترین روش خرید سریع تتر، استفاده از خدمات صرافی های ایرانی است. در این روش، شما می توانید ارز دیجیتال تتر را از یک صرافی ایرانی خریداری کنید و آن را در یک کیف پول الکترونیکی ذخیره نمایید. مراحل خرید سریع تتر از صرافی های ایرانی عبارت است از؛

1.1. انجام فرآیند احراز هویت در صرافی ایرانی

اولین مرحله از فرآیند خرید سریع تتر از صرافی های ایرانی، انجام فرآیند احراز هویت است. تمامی صرافی های ایرانی برای ارائه خدمات، شما را ملزم به انجام فرآیند احراز هویت می کنند.

1.2. واریز ریال به حساب صرافی ایرانی

مرحله دوم از فرآیند خرید سریع تتر در صرافی های ایرانی، واریز وجه ریالی به حساب صرافی است. این وجه را شما می توانید با تمامی کارت های بانکی خود، به حساب صرافی واریز نمایید.

1.3. وارد کردن شماره حسابِ کیف پول الکترونیکی در سایت صرافی ایرانی

مرحله سوم از فرآیند خرید سریع تتر در صرافی های ایرانی، وارد کردن آدرسِ کیف پول الکترونیکی است. این آدرس، همانند شماره حسابِ بانکی، منحصر به فرد می باشد و از طریق توسعه دهنده کیف پول دیجیتال، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ما در فرهاد اکسچنج، کیف پول الکترونیک برای شما فراهم کردیم که بدون دقدقه میتوانید تمام دارایی های ارز دیجیتال خود را در آن نگه دارید و بدون کارمزد انتقال به کاربران دیگر داشته باشید.

ارز دیجیتال تتر، از صرافی های ایرانی و خارجی، قابل خرید است.

1.4. دریافت تتر در کیف پول الکترونیکی 

در مرحله آخر، شما باید منتظر بمانید تا صرافی، وجه ریال را به تتر تبدیل کند و آن را به حسابِ کیف پول الکترونیکی شما واریز نماید. این فرآیند معمولا در لحظه انجام می شود.

2. خرید از صرافی های ارز دیجیتال خارجی

یکی دیگر از روش های خرید سریع تتر، استفاده از خدمات صرافی های خارجی است. صرافی های خارجی، مراکزی معتبر برای خرید سریع تتر به حساب می آیند اما به دلیل تحریم های بانکی، استفاده از آنها ریسک هایی را به همراه خواهد داشت. در این صرافی ها، اگر هویت ایرانی شما آشکار شود، تمامی دارایی های متعلق به شما، مسدود خواهد شد. با این حال، در این بخش، مراحل خرید سریع تتر از صرافی های خارجی را به شما توضیح خواهیم داد؛

2.1. انجام فرآیند احراز هویت 

در فرآیند احراز هویت، از شما خواسته می شود تا مدارک هویتی خود را ارائه دهید. از آنجایی که پاسپورت ایرانی برای انجام این فرآیند مورد قبول نمی باشد، ممکن است سایتِ صرافی، هویت شما را تایید نکند.

2.2. واریز وجه دلاری

در مرحله دوم، برای خرید سریع تتر، شما باید وجه دلاری خود را به حساب صرافی واریز نمایید. واریز این وجه را می توانید از طریق صرافی های ایرانی و یا حساب های بین المللی انجام دهید.

2.3. خرید تتر و وارد کردنِ آدرس کیف پول الکترونیکی

در مرحله سوم، شما باید فرآیند خرید تتر را در سایت صرافی انجام دهید و آدرس کیف پول الکترونیکی خود را نیز وارد نمایید.

انجام فرآیند احراز هویت در صرافی های بین المللی، به دلیل تحریم های مالی، از طریق پاسپورت ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

2.4. دریافت تتر از طریق کیف پول الکترونیکی 

در مرحله آخر از فرآیند خرید سریع تتر نیز، شما باید منتظر بمانید تا ارز دیجیتال تتر از طریق سایت صرافی به حساب کیف پول الکترونیکی شما واریز شود. این فرآیند معمولا در لحظه انجام می شود.

خرید از صرافی ایرانی یا خارجی؟

حال ممکن است برای شما این سوال به وجود آمده باشد که ارز دیجیتال تتر را از صرافی ایرانی بخریم یا خارجی؟

پاسخ، صرافی ایرانی است. اگرچه صرافی های خارجی، مراکزی معتبر برای خرید سریع تتر هستند اما این صرافی ها، کاربران ایرانی را تحت تحریم های بانکی قرار داده اند. به همین دلیل، معامله در صرافی های خارجی با ریسک های بسیاری همراه خواهد بود. در مقابل، خرید سریع تتر از صرافی های ایرانی، بدون ریسک و در مدت زمانی کوتاه انجام می شود.

یکی از صرافی های معتبر ایرانی، جهت خرید سریع تتر، صرافی فرهاد اکسچنج است. این صرافی، کمترین کارمزد را برای انجام تبادلات مالی، از کاربران خود دریافت می کند. به همین دلیل، خرید رمزارز از صرافی فرهاد اکسچنج، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

سخن پایانی

در این مقاله، ابتدا به توضیح تاریخچه تتر پرداختیم و سپس، روش های خرید سریع تتر را به شما توضیح دادیم. با استفاده از تتر، شما می توانید ارزش دارایی آنلاين خود را در بازار های معاملاتی، حفظ نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *