شرکت پرداخت دیجیتالی، دلیل امیدواری به آینده ارزهای دیجیتال!

فرهاد اکسچنج

رمز ارزها از بیت کوین و اتریوم گرفته تا دوج کوین طی سال گذشته به یکی از داغ ترین بحث های موجود در بازار تبدیل شده اند. اما هنوز در مورد ارزش و دوام آن ها و آینده ارزهای دیجیتال در طولانی مدت بحث هایی وجود دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که امروز سرمایه گذاران اقدام به خرید ارزهای دیجیتال می کنند. برخی از مردم فکر می کنند که این ارزها ذخیره ارزش هستند. برخی فکر می کنند که آن ها آینده معاملات دیجیتالی هستند. در این میان خرس های بازار فکر می کنند ارزهای دیجیتال اصلاً فایده و ارزشی ندارد.
خرس های بازار اشخاصی هستند که موجب کاهش قیمت ارز در بازار می شوند.

فرهاد اکسچنج را بهتر بشناسید!

آینده ارزهای رمزنگاری شده هرچه باشد، یک شرکت نمونه در پیروزی و رشد این بازار Square است. Square یک شرکت مالی پرداخت دیجیتالی است.

اگر آینده در دستان ارزهای دیجیتال باشد، شرکت Square برنده خواهد شد!

اگر ارزهای دیجیتال به یک دارایی متداول تبدیل شوند، همچنان روند صعودی خواهند داشت. خواه مردم از آن به عنوان ذخیره ارزش، ارز معامله ای یا صرفاً ترید کردن استفاده کنند. نقش فعلی شرکت Square به عنوان یک بازار برای مبادله بیت کوین و کیف پول نگهداری آن به افراد اجازه می دهد تا سود قابل توجهی از معاملات بدست آورند. Square فقط در سه ماهه اول معاملات بیت کوین 3.51 میلیارد دلار درآمد و 75 میلیون دلار سود ناخالص داشته است.

 

لینک های مفید:
خرید بیت کوین

 

اگر بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری در نهایت به یک ارز برای معاملات واقعی یا یک روش پرداخت استفاده شود، می توان Square را به عنوان بستر معامله انتخابی راه اندازی کرد. مردم می توانند هزینه کالاهای خریداری شده را با ارز دیجیتال از طریق Cash App پرداخت کنند. همچنین مشتریانی که از بستر فروش Square استفاده می کنند می توانند ارز دیجیتال بپذیرند. در این حالت هزینه های معامله کمتری نسبت به کارت های اعتباری امروز پرداخت می شود.

بزرگترین امتیاز برای Square این است که زیرساخت های فعلی معاملات مالی بانک ها و شرکت های کارت اعتباری که امروز بین خریداران و فروشندگان در بازار قرار دارند، پشت سر می گذارد. اگر Square برای این کار از رمز ارزها استفاده کند، این مسئله می تواند برای بازار ارز دیجیتال و Square خوب باشد.

فرهاد اکسچنج

اگر آینده در دستان ارزهای دیجیتال نباشد هم شرکت Square برنده خواهد شد!

اگر ارزهای دیجیتال فقط یک مد زودگذر باشند یا در نهایت هیچ فایده ای در سیستم مالی ما نداشته باشد، Square هنوز هم می تواند یک برنده باشد. بیت کوین در سه ماهه اول سال 2021 فقط 75 میلیون دلار سود ناخالص در مقایسه با سود کل ناخالص 964 میلیون دلاری برای شرکت داشته است.

 

لینک های مفید:
صرافی آنلاین

در همان زمان، بیت کوین به جذب میلیون ها نفر در پلتفرم Square Cash App کمک کرده است. در ماه مارس، Square گفت که 7 میلیون کارت از طریق Cash App فعال شده اند و این به ثبت درآمد نقدی و سود ثبت شده در این برنامه کمک می کند.

Square در تلاش است برنامه Cash App را در مرکز زندگی ما فعال سازد. این برنامه می تواند برای سپرده گذاری، نقل و انتقالات، سرمایه گذاری سهام  بیت کوین استفاده شود. حتی اگر بیت کوین از بین برود، Square ده ها میلیون کاربر به Cash App خود اضافه می کند که در نهایت می توانند مشتری های بانکی یا سرمایه گذاری باشند. اگر اهمیت بیت کوین کاهش یابد، در جذب مشتری به این سیستم عامل کلیدی است.

بازی با ارزهای دیجیتال

در هفته گذشته دیدیم که ارزهای دیجیتال با بیش از یک یا دو توییت از طرفداران قدرتمند خود، می تواند دچار تنزل ناگهانی قیمت شود. این مسئله حتما هر سرمایه گذاری را نسبت به آینده این ارزها نگران می کند.

خواه آینده برای ارزهای دیجیتال درخشان باشد یا تاریک، امسال شاهد آن هستیم که Square می تواند از این دارایی جدید بهره زیادی ببرد. شاید ارزهای دیجیتال به این شرکت کمک کنند تا سیستم مالی را به سرعت رشد دهد. شاید هم فقط میلیون ها نفر را وارد برنامه Cash App کند. در هر صورت، Square به عنوان یک برنده از این رونق بازار ارز دیجیتال خارج می شود.

نقل قولی از نویسنده:
به همین دلیل این شرکت تنها دلیلی است که امروز روی آینده ارزهای دیجیتال شرط می بندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *