نحوه خرید تتر در سایت فرهاد اکسچنج چگونه است؟

فرهاد اکسچنج

چگونه در سایت فرهاد اکسچنج تتر خریداری کنیم؟

بگذارید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که تتر چیست؟ همانطور که می دانید تتر یک استیبل کوین یا همان ارز دیجیتال پایدار است. این استیبل کوین از نوسانات بازار ارزهای دیجیتال در امان می‌باشد. در واقع تتر به عنوان یک وسیله کمکی به منظور کنترل نوسانات قیمت در بازار رمز ارزها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید تتر در فرهاد اکسچنج از دو قسمت امکان پذیر است:

 • قسمت تبادل ارزهای الکترونیک (در این قسمت فقط می توانید تتر را بر روی شبکه ترون خریداری کنید.)
 • قسمت خرید و فروش تتر

هر کدام از این دو گزینه را انتخاب کنید قادر خواهید بود به راحتی ارز تتر را در سایت فرهاد اکسچنج خریداری کنید. به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید تتر خود را بر روی شبکه اتریوم خریداری کنید، می بایست وارد قسمت خرید و فروش تتر ERC20 شوید. اگر می خواهید تتر خود را بر روی شبکه ترون خریداری کنید، می بایست وارد قسمت خرید و فروش تتر TRC20 شوید.

خرید تتر در فرهاد اکسچنج

نکات مهم:

 • توجه داشته باشید برای خرید تتر بر روی شبکه مورد نظر (اتریوم یا ترون) فقط و فقط وارد پنل مربوطه شوید.
 • در وارد کردن آدرس کیف تتر خود دقت لازم را به خرج دهید.
 • شما می توانید آدرس تتری که در سایت های دیگر دارید نیز در قسمت کیف پول برای خرید تتر بر روی شبکه ترون (فقط در قسمت تبادل ارز الکترونیک) استفاده کنید.
 • توجه کنید که آدرس کیف تتر بر روی شبکه اتریوم با عبارت 0x شروع می شود.
 • آدرس کیف پول تتر بر روی شبکه ترون با عبارت حرف T شروع می شود.
 • * آدرس کیف پول تتر بر روی شبکه ترون یا اتریوم را فقط و فقط در بخش مربوطه وارد شود. ترون (TRC20), اتریوم (ERC20)
 • * برای خرید تتر حتما باید حساب خود را در سایت فرهاد اکسچنج احراز هویت کرده باشید. (نحوه احراز هویت در سایت فرهاد اکسچنج)
 • حتما شماره سفارش خود را در مرحله قبل از درگاه یادداشت کنید.
 • لطفا توجه کنید که قیمت رمز ارزها لحظه ای است. قیمتی که در سفارش می بینید ممکن است با قیمت لحظه ی نهایی که سفارش تکمیل می شود متفاوت – کمتر یا بیشتر – باشد. اگر این شرایط را قبول ندارید لطفا سفارش را تکمیل نکنید.
 • توجه کنید که هنگام خرید تتر کمیسیون شبکه روی قیمت نهایی سر شکن می شود. بنابراین خرید تتر روی شبکه ی اتریوم برای مبالغ پایین به صرفه نیست، بهتر است بجای آن تتر روی شبکه ی ترون یا تتر روی شبکه ی فرهاد اکسچنج خریداری شود.

مراحل خرید تتر بر روی شبکه ترون و خرید تتر بر روی شبکه اتریوم یکسان می باشد. ما برای آموزش وارد قسمت خرید و فروش تتر بر روی شبکه ترون شده ایم.

خرید تتر بر روی شبکه ترون در سایت فرهاد اکسچنج

ابتدا می بایست شماره کیف پول مورد نظر خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس مقدار ریالی که قصد دارید برای خرید تتر واریز کنید را وارد می کنید. * این مقدار کمتر از 50 هزار تومان نمی تواند باشد.

حال وارد صفحه ای می شوید که در آن شماره سفارش، مقدار تتر دریافتی و شماره کیف پول خود را می توانید چک کنید. * حتما شماره سفارش خود را در این مرحله یادداشت کنید. در نهایت بر روی گزینه pay online کلیک کنید تا وارد درگاه بانکی شوید.

اکنون درگاه بانکی برای شما باز خواهد شد، اطلاعات حساب بانکی وریفای شده خود را در این قسمت وارد کنید.

پس از پرداخت ریال در درگاه بانکی و تایید پرداخت، به سایت فرهاد اکسچنج ارجاع داده می شوید و در این مرحله می توانید سفارش خود را مشاهده کنید.

نکات مهم در مرحله آخر:

 • در صورتی که قسمت اول یعنی قسمت پرداخت ریال open باشد، بدین معنی است که پرداخت ریالی شما در سیستم تایید نشده است. در این حالت با شماره 02184080 تماس بگیرید و شناسه خرید 8 رقمی خود را دریافت کنید.
 • در صورتی که قسمت دوم یعنی دریافت تتر open باشد، بدین معنی است که واریز تتر انجام نشده است. این حالت به چند دلیل می تواند اتفاق بیفتد، به طور مثال کارت بانکی شما تایید نشده است و یا کارت بانکی به نام کاربر نیست. در این شرایط با پشتیبانی سایت از طریق تلفن 02147569000  و یا چت آنلاین موجود در صفحه اصلی سایت تماس حاصل فرمایید.
 • در صورتی که قسمت دوم یعنی دریافت تتر decline باشد، دلیل آن می تواند موارد زیر باشد: 1. کیف پول تتر شما اشتباه است. 2. مشکلی در پرداخت تتر وجود دارد. 3. کارت بانکی شما تایید نشده است و یا کارت بانکی به نام کاربر نیست.

چک کردن موجودی تتر و تایید تراکنش بعد از واریز:

 
لینک های مفید: خرید بیت کوین
 

شما می توانید از طریق شماره تراکنش موجود در سفارش تایید شدن پرداخت تتر را چک کنید. سایت ترون اسکن برای چک کردن شماره تراکنش خرید تتر بر روی شبکه ترون سایت اتراسکن برای چک کردن شماره تراکنش خرید تتر بر روی شبکه اتریوم

برای چک کردن موجودی تتر بر روی شبکه ترون یا اتریوم در سایت فرهاد اکسچنج وارد پنل مربوطه شوید.

 
لینک های مفید: صرافی آنلاین
 

در نهایت سفارش شما در بخش تاریخچه سفارش ثبت خواهد شد.

فرهاد اکسچنج

2 پاسخ

 1. بلسلام
  اسم ارز شما ترون ولت هست؟
  و اینکه چند درصد سود میدین برای هرروز؟

  1. سلام وقت بخیر قربان
   خرید و فروش تتر بر روی شبکه ترون انجام می‌شود. لازم به ذکر است که ما رمز ارز اختصاصی ارائه نمی‌کنیم و فقط صرافی هستیم قربان و پلتفرمی برای خرید و فروش فراهم می‌کنیم. با شماره 02147569000 تماس بگیرید تا پشتیبانان ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *