نحوه فروش تتر در سایت فرهاد اکسچنج چگونه است؟

فرهاد اکسچنج

چگونه در سایت فرهاد اکسچنج تتر خود را به فروش برسانیم؟

ابتدا توجه داشته باشید که این آموزش در پنل فروش تتر بر روی شبکه ترون انجام شده است.
 آموزش خرید تتر

فروش تتر بر روی شبکه ترون:

برای فروش تتر بر روی شبکه ترون ابتدا می بایست وارد قسمت خرید و فروش تتر (TRC20) شوید:

 

نکات مهم:

 • توجه داشته باشید برای فروش تتر بر روی شبکه مورد نظر (اتریوم یا ترون) فقط و فقط وارد پنل مربوطه شوید.
 • در وارد کردن شماره شبای 24 رقمی خود دقت لازم را به خرج دهید.
 • برای وارد کردن شماره شبا نیازی نیست عبارت IR ابتدای شماره شبا را وارد کنید.
 • * برای فروش تتر در سایت فرهاد اکسچنج، در صورتی که تتر شما در سایت دیگری است ابتدا می بایست تتر را به کیف پولی که در سایت ما دارید منتقل کنید سپس اقدام به فروش کنید.
 • توجه کنید که آدرس کیف تتر بر روی شبکه اتریوم با عبارت 0x شروع می شود.
 • آدرس کیف پول تتر بر روی شبکه ترون با عبارت حرف T شروع می شود.
 • * برای فروش تتر حتما باید حساب خود را در سایت فرهاد اکسچنج احراز هویت کرده باشید. (نحوه احراز هویت در سایت فرهاد اکسچنج)
 • حتما شماره سفارش خود را در مرحله قبل از پرداخت تتر یادداشت کنید.
 
لینک های مفید: خرید بیت کوین
 

فروش تتر:

از پنل دوم قسمت خرید و فروش تتر (TRC20) می توانید تتر خود را بفروشید. (تتر بر روی شبکه ترون) توجه کنید که مقدار تتری که وارد می کنید می بایست رند باشد. بدین معنی که اگر 1.98 تتر موجودی دارید، می بایست رقم 1 را در کادر مربوطه وارد کنید و اعشار را وارد نکنید. سپس شماره شبا 24 رقمی که به اسم صاحب اکانت است را وارد کنید. در نهایت بر روی گزینه تبدیل تتر به ریال کلیک کنید.

حال وارد صفحه ای می شوید که در آن شماره سفارش، مقدار ریال دریافتی و شماره شبای 24 رقمی خود را می توانید چک کنید. * حتما شماره سفارش خود را در این مرحله یادداشت کنید. در نهایت بر روی گزینه پرداخت کن کلیک کنید.

در مرحله ی بعد یک کد تایید برای شماره همراه وریفای شده شما در سایت ارسال خواهد شد.

اکنون پس از آن که بر روی گزینه submit کلیک کنید وارد صفحه سفارش خود خواهید شد. در ابتدا امکان دارد قسمت اول سفارش شما یعنی قسمت پرداخت تتر open باشد. جای نگرانی نیست سفارش شما در دست بررسی است، پس از 3 دقیقه صفحه را رفرش کنید قسمت اول complete خواهد شد و پرداخت شما تایید می شود.

پس از آن که قسمت اول سفارش complete شد و پرداخت تتر شما در سایت تایید گردید، می بایست 24 الی 72 ساعت کاری صبوری کنید تا سفارش شما پایا شود. زمانی که سفارش از سمت سایت فرهاد اکسچنج پایا و واریز شود، قسمت دوم یعنی وضعیت سفارش از حالت open به complete تغییر می کند.

نکات مهم در مرحله آخر:

 • در صورتی که قسمت اول یعنی قسمت پرداخت تتر پس از سه دقیقه همچنان open بماند، بدین معنی است که پرداخت تتر شما در سیستم تایید نشده است. در این حالت با پشتیبانی سایت از طریق تلفن 02147569000 و یا چت آنلاین موجود در صفحه اصلی سایت تماس حاصل فرمایید.
 • در صورتی که قسمت دوم یعنی دریافت ریال decline باشد، بدین معنی است که شماره شبا شما صحیح نیست. در این شرایط با پشتیبانی سایت از طریق تلفن 02147569000 و یا چت آنلاین موجود در صفحه اصلی سایت تماس حاصل فرمایید و درخواست اصلاح شبا را بدهید.
 • توجه کنید که مسئولیت وارد کردن شماره شبای صحیح با خود کاربر می باشد. در صورتی که شماره شبا خود را اشتباه وارد کنید و پرداخت انجام شود، مسئولیت این مشکل با خود کاربر می باشد.
 • پس از پایا شدن سفارش، مسئولیت واریز ریال به حساب بانکی شما بر عهده بانک می باشد. در واقع پس از پایا شدن، ریال از حساب سایت فرهاد اکسچنج خارج گردیده است و می بایست منتظر واریز بانک باشید.

شما می توانید از طریق شماره تراکنش موجود در سفارش تایید شدن پرداخت تتر را چک کنید. سایت ترون اسکن برای چک کردن شماره تراکنش فروش تتر بر روی شبکه ترون

در نهایت سفارش شما در بخش تاریخچه سفارش ثبت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *