ایلان ماسک، بازیگر اصلی دوج کوین؟

دوج کوین

آیا ایلان ماسک  بازیگر اصلی دوج کوین هست؟
DOGE قرار است در برنامه شوی تبلیغاتی شنبه شب ها شرکت کند!!

همانطور که از اخبار بازار می توان فهمید هفته ی گذشته رمز ارز دوج کوین با متوسط  12٪ افزایش روزانه به قیمت  0.33 دلار رسید و  افزایش خیره کننده  43.8٪ را در  7 روزه گذشته داشت. اکنون برخی حدس می زنند که این رقابت حساس و تماشایی ممکن است تا حدی به دلیل تحریک میلیاردر معروف یعنی ایلان ماسک در شبکه های اجتماعی باشد. ایلان ماسک قرار است در برنامه کمدی شنبه شب ها با عنوان پدر دوج یا همان “The Dogefather” شرکت کند!

Dogefather

زمان برنامه شنبه شب هفته آینده 8 ام ماه میلادی با عنوان پدر دوج!!

 

لینک های مفید:
خرید بیت کوین

 

جذابیت ارزهای دیجیتال برای ماسک به سال گذشته برمی گردد. اخیراً فقط به نظر می رسد که وی شوخی مفصلی را در شبکه های اجتماعی راه انداخته است.جالب است بدانید که یکی از شرکت های وی یعنی خودروساز تسلا، سال گذشته BTC را به ترازنامه مالی اضافه کرد.  به نظر می رسد این کارآفرین به طور کامل به سمت رمز ارز ها برود.
وی همچنین اعتراف می کند که بلاکچین می تواند آینده تجارت انسانی باشد.

ایلان ماسک

ماسک در مورد دوج ماه فوریه گفت:

“جالب ترین نتیجه به نظرتان چه خواهد بود؟ اینکه ارزی به عنوان یک شوخی اختراع شده باشد ولی در واقع تبدیل به یک ارز واقعی شود! ”

با این حال باید اعتراف کرد بازار توییت های ماسک توسط بسیاری از افراد جدی گرفته می شود. گرچه این وضعیت ممکن است شکننده و در عین حال پیچیده باشد.
اما مطالعات متعدد نشان داده است که توییت کردن ماسک در مورد هر ارزش قیمت آن را بالا می برد!

 

لینک های مفید:
صرافی آنلاین

 

در ژانویه ، آزمایشگاه تحقیقات Blockchain مقاله ای منتشر کرد با عنوان:
“فعالیت Elon Musk در توییتر چگونه بازار ارزهای رمزپایه را به حرکت در می آورد؟”
این مقاله شش مورد از فعالیت های رسانه های اجتماعی ماسک را نشان می داد که قیمت DOGE  را بالاتر برده است.

به همین ترتیب ، تجزیه و تحلیل Protos نشان داد که چهار مورد از توییت های او تأثیر دو رقمی(بالای 10 درصد) را  بر قیمت DOGE داشتند. (توییت های وی درباره Bitcoin و Ethereum نیز ممکن است این بازارها را جابجا کند، اما بیشترین تاثیر وی بر قیمت DOGE بوده است.)

DOGE  با افزایش حجم مطالبی که در رسانه های اجتماعی در مورد آن گفته می شد، به ویژه اخبار مثبت رسانه های اجتماعی  کشور آمریكا  همیشه به طور مداوم قیمت بالاتری را تجربه کرده است!!

اینکه آیا قیمت دوج کوین با وجود داشته برنامه در Saturday Night Live تأثیر مشابهی خواهد داشت یا نه را  باید منتظر ماند و مشاهده کرد. جالب است بدانید که در یک برنامه تلویزیونی مشابه قیمت یکی از NFT ها تاثیر معنا داری پیدا کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *