روند پیشرفت قیمت بیت کوین نفرت انگیز است!!!

فرهاد اکسچنج

وارن بافت در بیان احساسات خود نسبت به ارزهای دیجیتال می گوید که بیت کوین نفرت انگیز است. رشد چشمگیر قیمت بیت کوین نظر بسیاری از منتقدان پیشین این ارز دیجیتال را برگردانده است. اما وقتی صحبت از مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway، وارن بافت و دست راست او، چارلی مونگر می شود داستان متفاوت خواهد بود.

مطالعه کنید : اتریوم در مسیر پیشی گرفتن از بیت کوین!!

برکشایر هاتاوِی شرکت هلدینگ و خوشه‌ای آمریکایی است. این شرکت در زمینه های زیر فعالیت می کند:
ارائه خدمات بیمه، مبادلات سهام شرکت‌ها، مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و صندوق‌های پوشش ریسک، مدیریت ثروت، سرمایه‌گذاری و دارایی.

 

لینک های مفید:
خرید بیت کوین

 

مونگر در طی جلسه سالانه سهامداران شرکت برکشایر که در اول ماه مه برگزار شد گفت که از موفقیت بیت کوین متنفر است. وی افزود که این پیشرفت منزجر کننده است و با منافع بشر مغایرت دارد.

من از موفقیت بیت کوین متنفرم. من فکر می کنم که کل این روند پیشرفت نفرت انگیز و مغایر با منافع بشر است و من انتقادات را به دیگران می سپارم.

در حالی که “Oracle of Omaha” لقبی که به وارن بافت نسبت داده اند ازپاسخ به سوالاتی  در مورد بیت کوین طفره می رفت، وی با اظهارات تند مونگر موافقت کرد:

من با این مورد موافق هستم.

 

لینک های مفید:
صرافی آنلاین

 

وارن بافت در ماه مه 2018 بیت کوین را مرگ موش نامید.

فرهاد اکسچنج قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین

نفرت غیر منطقی است!

این اظهارات مورد انتقاد شدید جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفت. اقتصاددان و تحلیلگر ارزهای رمزنگاری شده الکس کروگر در توئیتر خود گفت که نفرت در مورد مدیریت پول غیر منطقی است.

رویکرد مونگر برای کنار آمدن با موفقیت بیت کوین نفرت است. هنگامی که نفرت در میان باشد نمی توان منطقی عمل کرد. مدیران مالی ای که با تغییرات تکنولوژی سازگار نیستند، در عملکرد بهتر بازارهای مالی به مشکل خواهند خورد.

مونگر تمایل دارد که نسبت به رویکرد خود در مورد بیت کوین بسیار جدی و شفاف باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *