نحوه خرید اتریوم در سایت فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج

برای خرید اتریوم حتما باید حساب خود را در سایت فرهاد اکسچنج احراز هویت کرده باشید. (نحوه احراز هویت در سایت فرهاد اکسچنج)

نکات مهم:

شما در قسمت خرید و فروش اتریوم یک آدرس کیف پول مشاهده می کنید. این آدرس منحصر به فرد بوده و به صورت رایگان از طرف سایت به شما ارائه می شود. اگر قصد شارژ موجودی این کیف پول را از طریق سایت دیگری داشتید، می توانید از این آدرس استفاده کنید. * از این قسمت برای خرید اتریوم برای کیف پول خود در سایت های دیگر نیز می توانید استفاده کنید.

لطفا توجه کنید که قیمت رمز ارزها لحظه ای است. قیمتی که در سفارش می بینید ممکن است با قیمت لحظه ی نهایی که سفارش تکمیل می شود متفاوت – کمتر یا بیشتر – باشد. اگر این شرایط را قبول ندارید لطفا سفارش را تکمیل نکنید.

 

لینک های مفید: خرید بیت کوین

 

 

خرید اتریوم در سایت فرهاد اکسچنج:

ابتدا وارد بخش خرید و فروش اتریوم شوید:

سپس مقدار ریالی که قصد دارید برای خرید اتریوم واریز کنید را در کادر مربوطه وارد نمایید. * این مقدار در حال حاضر نمی تواند کمتر از 2 میلیون تومان باشد. در نهایت بر روی گزینه پیش به سوی درگاه بانکی برای واریز ریال کلیک کنید.

حال وارد صفحه ای می شوید که در آن شماره سفارش، مقدار اتریوم دریافتی و شماره کیف اتریوم خود را می توانید چک کنید. * حتما شماره سفارش خود را در این مرحله یادداشت کنید. در نهایت بر روی گزینه pay online کلیک کنید تا وارد درگاه بانکی شوید.

اکنون درگاه بانکی برای شما باز خواهد شد، اطلاعات حساب بانکی وریفای شده خود را در این قسمت وارد کنید.

پس از پرداخت ریال در درگاه بانکی و تایید پرداخت، به سایت فرهاد اکسچنج ارجاع داده می شوید. در این مرحله می توانید سفارش خود را مشاهده کنید.

نکات مهم در مرحله آخر:

  • در صورتی که قسمت اول یعنی قسمت پرداخت ریال open باشد، بدین معنی است که پرداخت ریالی شما در سیستم تایید نشده است. در این حالت با شماره 02184080 تماس بگیرید و شناسه خرید 8 رقمی خود را دریافت کنید.
  • در صورتی که قسمت دوم یعنی دریافت اتریوم open باشد، بدین معنی است که واریز اتریوم انجام نشده است. این حالت به چند دلیل می تواند اتفاق بیفتد، به طور مثال کارت بانکی شما تایید نشده است و یا کارت بانکی به نام کاربر نیست. در این شرایط با پشتیبانی سایت از طریق تلفن 02147569000 و یا چت آنلاین موجود در صفحه اصلی سایت تماس حاصل فرمایید.
  • در صورتی که قسمت دوم یعنی دریافت اتریوم decline باشد، دلیل آن می تواند موارد زیر باشد:
  • ۱. کیف پول اتریوم شما اشتباه است.
  • ۲. مشکلی در پرداخت اتریوم وجود دارد.
  • ۳. کارت بانکی شما تایید نشده است و یا کارت بانکی به نام کاربر نیست.
  • توجه کنید که آدرس کیف اتریوم با عبارت 0x شروع می شود.

برای چک کردن موجودی اتریوم در سایت فرهاد اکسچنج وارد پنل مربوطه شوید. ( قسمت خرید و فروش اتریوم)

شما می توانید از طریق شماره تراکنش موجود در سفارش تایید شدن پرداخت اتریوم را چک کنید. سایت اتراسکن برای چک کردن شماره تراکنش خرید اتریوم

در نهایت سفارش شما در بخش تاریخچه سفارش ثبت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *