استراتژی‌ سرمایه‌گذاری آسان

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری

قصد داریم 3 استراتژی‌ سرمایه‌گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال را معرفی کنیم که درک آن‌ها برای تازه‌واردان این حوزه آسان است. انواع استراتژی‌های معاملاتی در بازار ارز دیجیتال وجود دارند که هر کدام متناسب با موقعیت سرمایه‌گذاری شما می‌توانند مزایا یا معایبی را در پی داشته باشند. انتخاب استراتژی معاملاتی، یکی از قدم‌هایی است که قبل از باز کردن یک موقعیت در بازار ارز دیجیتال می‌بایست برداشته شود.

 

لینک های مفید:
خرید بیت کوین

 

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری 1: معامله روزانه بیت کوین چیست؟

یکی از استراتژی‌های آسان سرمایه‌گذاری، معاملات روزانه است. بدین معنی که معامله‌گر در طول یک روز یک پوزیشن معاملاتی را باز می‌کند (خرید رمز ارز) و در همان روز از آن پوزیشن خارج می‌شود (فروش). اگر می خواهید از نوسانات قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت حداکثر سود را ببرید، این استراتژی می‌تواند برای شما مناسب باشد که شما را قادر به استفاده حداکثری از نوسانات روزانه بازار می‌کند.

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری 2: ترند تریدینگ چیست؟

در این نوع استراتژی، هیچ محدودیت زمانی‌ای وجود ندارد. بدنی معنی که معامله‌گر می تواند از این روش در معاملات کوتاه مدت و بلند مدت استفاده کند. در این روش معامله‌گر باید طبق شرایط حاکم بر بازار، موقعیت خرید و فروش خود را باز و بسته کند. به عنوان مثال، اگر بازار روند صعودی داشته باشد، معامله‌گر پوزیشن بلند مدت باز می‌کند و اگر روند بازار نزولی بود، پوزیشن کوتاه مدت باز می‌کند. اگر این شرایط شروع به کند یا معکوس شدن کرد، معامله‌گر می‌بایست به فکر بستن موقعیت خود و باز کردن یک موقعیت جدید مطابق با شرایط حاکم بر بازار باشد.

 

لینک های مفید:
صرافی آنلاین

 

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری

استراتژی 3: استراتژی حفظ و نگهداری بیت کوین یا HODL چیست؟

استراتژی HODL بیت‌کوین شامل خرید و نگهداری این رمز ارز است. نام آن از غلط املایی HOLD به معنای نگه داشتن و ذخیره، در یک انجمن محبوب ارزهای دیجیتال گرفته شده است. در این استراتژی، معامله‌گر فقط باید بیت‌کوین بخرد و نگه دارد. البته اگر چشم انداز بلند مدت مثبتی در مورد قیمت این رمز ارز داشته باشد. بنابراین در این روش، زمان و قیمت خرید مهم نیست بلکه معامله‌گر بر اساس عوامل فاندامنتال (عوامل بنیادی)، یک پوزیشن بلند مدت باز می‌کند.

استراتژی‌ سرمایه‌گذاری

 

استراتژی‌های متنوعی برای ترید بیت‌کوین وجود دارند. ما سه نوع از معروف ترین‌ها را معرفی کردیم. بنابراین برای تعیین استراتژی، تحقیقات لازم را انجام دهید و بهترین استراتژی را با توجه شرایط خود انتخاب کنید.

نحوه موفقیت در بازار ارز دیجیتال را در اینستاگرام ما بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *